Wydawnictwa
3/4

Katalog - KSIĘGA TRENDÓW

Do schowka
Najnowszy numer KSIĘGA TRENDÓW 2015
Zobacz e-wydanie
Trzecia edycja polskiej „Księgi Trendów” jest już na rynku! To kolejna pozycja w bogatym portfolio Wydawnictwa meble.pl.


         „Księga Trendów” to unikatowa publikacja opisująca aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian zachodzących w stylu życia Polaków.

 

Najciekawszym efektem tych obserwacji jest zrozumienie wpływu zmian na nasze najbliższe otoczenie i kreowanie przestrzeni, w której żyjemy. „Księga Trendów” powstała we współpracy z wielokrotnie nagradzanymi na forum krajowym i światowym projektantami i architektami wnętrz: Maciejem Jurkowskim, Joanną Leciejewską, Dorotą Terlecką, Marcelą Kawką, Pawłem Grunertem, Janem Lutykiem, Magdaleną Chojnacką, Stanisławem Charaziakiem, Kosmos Projekt (czyli Ewą Bochen i Maciejem Jelskim) oraz Olą Mirecką.

        „Księga Trendów” to obowiązkowa lektura projektanta i architekta oraz każdego, kto jest wrażliwy na otaczającą go przestrzeń, pragnie ją kreować świadomie i aktywnie, aby żyć pięknie i ze zrozumieniem trendów zachodzących w designie.

      „Księgę Trendów 2015” będzie można „spotkać” na szeregu spotkań z designem, m.in. na Festiwalu Wnętrz w Krakowie, Nocy z Designem oraz Designie Udomowionym w Galerii DOMAR we Wrocławiu, Gdynia Design Days, Międzynarodowych Targach Meblowych w Ostródzie, Warmia Mazury Design Festiwal, Łódź Design Festiwal, a także w centrach designu na terenie całej Polski.

       „Księgę Trendów 2015” można zamówić  TUTAJ    

 

Wydawnictwo meble.pl zachęca również do zapoznania się z prezentacją „Księga Trendów 2015” w wersji filmowej TUTAJ

Wyświetleń: 146
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!