Wydawnictwa
4/4

Wydawnictwo

Wydawnictwo.meble.pl

Katalog - MEBEL MARZEŃ

Do schowka
Najnowszy numer MEBEL MARZEŃ 2015
Zobacz e-wydanie

Samodzielność, duma, chęć doskonalenia się czy poszukiwania głębszego sensu to wartości, które często nam towarzyszą w marzeniach, zarówno wtedy, gdy jesteśmy dziećmi, jak i w dorosłym życiu.

 

Pokazuje to nasz projekt „Mebel Marzeń 2015”, którego zwieńczeniem jest ten katalog. W świecie marzeń nie ma żadnych granic, żadnych ograniczeń. Są za to nieszablonowe i niebanalne pomysły. Byłoby wspaniale, gdyby mogły przybrać realne kształty.

Już po raz drugi Wydawnictwo meble.pl oraz Grupa meble.pl zaprosiły dzieci w wieku od 6 do 14 lat do konkursu plastycznego „Mebel dziecięcych marzeń”. Odzew, z jakim spotkała się ta inicjatywa przerósł nasze najśmielsze oczekiwania: napłynęło do nas blisko 500 prac – pełnych kolorów, skrytych marzeń, fantazji i bardzo, bardzo pomysłowych. Z tego bogactwa wybraliśmy ostatecznie 10 najlepszych.

Z nagrodzonymi projektami małych artystów zmierzyli się następnie ich starsi koledzy i koleżanki – młodzi projektanci, studenci, absolwenci szkół i kursów projektowania mebli oraz wnętrz, a także amatorzy. Mieli za zadanie przedstawić projekty mebli inspirowane rysunkami dzieci, obrazującymi ich wymarzone szafy, łóżka oraz rozmaite bryły hybrydowe o niesprecyzowanej często nazwie, ale bardzo klarownej funkcji. Najciekawsze, nagrodzone i wyróżnione prace, będące swego rodzaju próbą przełożenia dziecięcych marzeń na rzeczywistość, prezentuje niniejszy katalog.

Inicjatywie „Mebel Marzeń” patronuje „Księga Trendów – unikatowa publikacja Wydawnictwa meble.pl, opisująca aktualne trendy we wzornictwie wnętrz przez pryzmat zmian zachodzących w stylu życia Polaków. Najciekawszym efektem owych obserwacji jest zrozumienie wpływu, jaki zmiany w stylu życia wywierają na nasze najbliższe otoczenie i kreowanie przestrzeni, w której żyjemy. „Księga Trendów” powstała we współpracy z wielokrotnie nagradzanymi na forum krajowym i światowym projektantami i architektami wnętrz. Oni także zaczynali od marzeń, a zatem nie bójmy się marzyć i spełniać te marzenia.
 

Wyświetleń: 73
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!