6/11
telefon: +48 (25) 792-20-37 +48 (25) 792-39-60
fax: +48 (25) 792-62-60
e-mail:info@meblocross.pl (141)
Fabryka Mebli MEBLOCROSS istnieje od 1984 roku i jest firmą rodzinną, kierowaną przez drugie pokolenie.
 
Pozwala to kontynuować ponad trzydziestoletnią tradycję, czerpać z doświadczeń, prężnie się rozwijać podążając za trendami i rozwojem rynku meblarskiego.
 
Zaczynaliśmy od produkcji desek do krojenia chleba i stolnic do wałkowania ciasta, by w niedługim czasie, jako pierwsi w Polsce wprowadzić na rynek stolik pod telewizor. Produkt ten szybko zyskał uznanie klientów odnosząc ogromny sukces rynkowy i dodając nam skrzydeł do dalszego działania.
 
Od początku działalności za główny cel stawiamy sobie pełną satysfakcję naszych klientów. Realizujemy go dzięki sprawnemu zarządzaniu firmą, licznym inwestycjom w nowoczesne technologie oraz wysoko wykwalifikowanej kadrze pracowniczej. Dzięki stałej kontroli procesów
produkcyjnych dostarczamy niezawodnej jakości meble o innowacyjnym wzornictwie, pamiętając o ich estetyce, funkcjonalności i bezpieczeństwie użytkowania.
 
Dowodem są medale, nagrody i wyróżnienia przyznawane produktom Meblocross na imprezach branżowych.
 
Dziś kolekcja Meblocross to setki wzorów mebli mieszkaniowych w prekursorskiej i bogatej gamie kolorystycznej, pozwalającej na aranżację niemal każdego domowego zakątka. Nasze wyroby oferujemy stosując politykę konkurencyjnych i stabilnych cen przy zachowaniu krótkich terminów dostaw.
 
Jesteśmy dumni, że po raz kolejny oddajemy w Państwa ręce folder z naszą kompletną ofertą. Zawiera on również nasze najnowsze propozycje linii produktów i kolorystyki dla mebli mieszkaniowych. Zachęcamy do jego lektury, mając nadzieję, iż zainspiruje to Państwa do czerpania przyjemności z urządzania swojej domowej przestrzeni meblami marki Meblocross. Folder do pobrania w zakładce Katalogi.
 
Zapraszamy do kontaktu, nasi konsultanci działu sprzedaży chętnie udzielą Państwu wszelkich wyczerpujących informacji.
 
Serdecznie zapraszamy do współpracy…
 
Zarząd MEBLOCROSS

 

Przykładowe produkty:
BOX
LARS
HEY
NORDIS
Dodano:  2009-03-16   Wyświetleń:  94241
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!