Wydawnictwa
2/4

Miesięcznik - PRZEWODNIK ARCHITEKTA

Do schowka
Najnowszy numer 6
Zobacz e-wydanie

Nowości produktowe, prezentacje ofert firm oraz dostęp do ich katalogów produktowych - to wszystko można znaleźć w publikacji, która powstała specjalnie dla architektów, a jest nią wydanie specjalne miesięcznika „BIZNES.meble.pl” - „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: Strefa komunikacji”.


Aranżowanie strefy komunikacji nigdy nie należao do łatwych zadań. Wśród stałych elementów, których nie może zabraknąć w przedpokoju, są m.in. wieszaki na ubrania, lustra, szafy na ubrania oraz szafki przeznaczone do przechowywania obuwia, a także siedziska. W co jeszcze powinna być wyposażona ta przestrzeń? Przekonasz się zaglądając do publikacji „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: Strefa komunikacji”.

Z całą pewnością warto tak zaaranżować przedpokój, by nawiązywał stylem do wystroju całego mieszkania. Dlaczego jeszcze aranżacja przedpokoju jest tak ważna? Pomieszczenie to stanowi wizytówkę domu. Powinno być stylowe, ale przede wszystkim funkcjonalne i dawać poczucie komfortu. Jak sprostać tym wyzwaniom? Tego dowiesz się z najnowszego przewodnika.
 

Szukasz pomysłów na aranżację strefy komunikacji?

Nie wiesz jak urządzić wąski przedpokój?

Chcesz optyczne powiększyć korytarz?

A może projektujesz przestrzeń, której układ stanowi wyzwanie?

 

Sięgnij po „PRZEWODNIK ARCHITEKTA: Strefa komunikacji”.

Wyświetleń: 10
Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!