10/12
Firma obsługuje wyłącznie klientów hurtowych !
telefon: +48 (71) 315 32 42-44
fax: +48 (71) 315 32 62-64
e-mail:info@hafele.pl (90)
www:www.hafele.com (4562)

Häfele to międzynarodowa firma będąca czołowym dostawcą okuć meblowych, okuć budowlanych, oświetlenia meblowego LED, elektronicznych systemów kontroli dostępu oraz akcesoriów dla stolarzy i architektów. Łącznie w naszym asortymencie znajduje się ponad 100 tys. produktów o wyjątkowej konstrukcji i designie, które można znaleźć w meblach i prestiżowych inwestycjach budowlanych na całym świecie.

Jesteśmy partnerem dla producentów mebli, architektów, planistów, rzemieślników, firm handlowych, firm zajmujących się wyposażaniem wnętrz, inwestorów, generalnych wykonawców.

Do naszych Klientów w całej Polsce docieramy dzięki regionalnym doradcom technicznym. Indywidualne doradztwo obejmuje szeroki obszar: od projektu mebli, poprzez produkcję aż po montaż wyrobu finalnego.

Począwszy od 1995 roku, gdy zaczęliśmy działalność na polskim rynku, nasza firma cały czas się rozwija. Niezmienne są jednak nasze priorytety oparte o jakość, błyskawiczny serwis, funkcjonalność oferowanych produktów i zadowolenie Klienta.

Przykładowe produkty:
Szuflada Matrix S Slim
Szuflada Matrix S
Szuflada Matrix P
System stopek Axilo
Dodano:  2007-04-11   Wyświetleń:  65027
Aktualności powiązane z firmą
01-06-2020

Free Space to wielokrotnie nagradzany, mały podnośnik o dużym udźwigu, zaprojektowany zgodnie z ideą: mniej znaczy więcej. Jedną z jego największych zalet jest szybki i łatwy montaż. »

Firma Häfele wprowadziła na rynek nową generację zamknięć magnetycznych, dzięki którym zamykanie drzwi odbywa się bez
21-05-2018

Firma Häfele wprowadziła na rynek nową generację zamknięć magnetycznych, dzięki którym zamykanie drzwi odbywa się bez konieczności naciskania klamki. »

Trendy: Jak będzie wyglądała kuchnia 2017?
22-12-2016

W kuchni 2017 nadal królować będzie drewno, którego pozycja lidera - tu pod względem doboru materiałów zdaje się nieustannie wzmacniać. Wygląda więc na to, że drewno rozgości się w kuchni na dobre. Pojawi się też nieco więcej ciemnych kolorów, lekkość zabudowy i stylowe dodatki. »

Krótki raport Häfele pt. Jak Polacy kupują meble
04-04-2016

Do przysłowiowego lamusa definitywnie odchodzą meblościanki. Polacy coraz częściej kupują meble z myślą o wielofunkcyjnym wykorzystaniu przestrzeni. Pokochali meble z drewna, cenią minimalizm i funkcjonalność. Urządzając swoje wnętrza mieszkalne - stają się także indywidualistami. »

 Okucia TRAX mają jasno wytoczone zadanie, a mianowicie zwiększenie strefy komfortu
22-02-2016

TRAX to cała rodzina nowych okuć do mebli tapicerowanych w ofercie Häfele, które wyróżnia m.in. kompaktowość, innowacyjna koncepcja i redukcja wagi. »

Firma Häfele poszerzając swoja ofertę okuć do mebli tapicerowanych właśnie wprowadziła na rynek funkcjonalne regulatory
18-01-2016

Firma Häfele poszerzając swoja ofertę okuć do mebli tapicerowanych właśnie wprowadziła na rynek funkcjonalne regulatory do mebli miękkich. »

Są też zawiasy Metalla Clip 30o i 45o o kątach otwarcia 110 stopni oraz 95 stopni. Obok nich warto wspomnieć
23-11-2015

Zawiasy Metalla z serii 315 firmy Häfele przeznaczone są do frontów drewnianych, szklanych i do ramek aluminiowych i od niedawna występują w całkiem nowej odsłonie. »

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych kolorów wkładek skórzanych oraz wykończeń nowa klamka o nazwie SATURN
02-11-2015

Dzięki szerokiemu wachlarzowi dostępnych kolorów wkładek skórzanych oraz wykończeń nowa klamka o nazwie SATURN daje możliwość jej własnego kreowania. »

Nowy system szuflad „Moovit” zachwyca designem, łatwością montażu i możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu komór
20-07-2015

Nowy system szuflad „Moovit” zachwyca designem, łatwością montażu i możliwością indywidualnego dostosowania wyglądu komór do preferencji użytkownika. Producentom mebli zapewnia szybką pracę i satysfakcję klientów. »

Turnfastener to nowe złącze meblowe Häfele, mała innowacja dla producentów mebli skrzyniowych na miarę XXI wieku, dzięki któremu
06-07-2015

Turnfastener to nowe złącze meblowe Häfele, mała innowacja dla producentów mebli skrzyniowych na miarę XXI wieku, dzięki któremu składanie szafek będzie nie tylko prostsze i szybsze, ale i bardziej opłacalne. »

Dołącz do nas!
Polub nas, a otrzymasz codzienną dawkę inspirujących aranżacji,
ciekawych artykułów i korzystnych promocji wprost na swoją tablicę!